Nová kolekcia tričiek Pharos Apparel vyrábaných na Slovensku

Ak si už čítal o tom, ako som založil značku Pharos Apparel, kľudne pokračuj v čítaní. Ak nie, tak najprv si môžeš prečítať tento článok. Pharos Apparel ako značka sa profiluje do tzv. “Preppy style”. V ponuke máme náramky s kotvičkami, šiltovky a tričká a čo nevidieť pribudnú do nášho portfólia mikiny a nová kolekcia tričiek.

Akým smerom sa značka Pharos Apparel bude uberať?

Pharos Apparel už podľa názvu, kde „Pharos“ je maják sa celkovo uberá námorníckym štýlom. Jachty, plavby na plachetnici a objavovanie nových miest, prechádzky po pláži okolo majáku, kotvenie v prístavoch počas toho, ako je na mori búrka a párty na lodiach, keďže treba sa aj zabávať. To je niečo, ako by som asi definoval značku a jej myšlienku.

Za ďalšie, ako som už avizoval v predchádzajúcom článku, Pharos Apparel je o objavovaní. Sám veľmi rád objavujem. Je jedno či už sa jedná o nové miesta, krajiny alebo o skúšaní v živote niečoho iného, nového. Pharos Apparel je projekt, kde sa odzrkadlujú aj moje myšlienky, nápady, myslenie a je to istá forma sebarealizácie. Dáva mi to vždy určitú výzvu, ktorú musím prekonať – od nájdenia predajcu kvalitnej látky až po navrhnutie nie obyčajného balenia.

Nová kolekcia tričiek vyrábaných na Slovensku

Prednedávnom sme vydali druhú kolekciu s názvom Discover Collection. Obsahuje 16 unikátnych kombinácií dizajnov a farieb. Tričká sú celé šité u nás na Slovensku. Vyrobené zo 100% bavlny príjemnej na dotyk. Strih je Slim Fit, čiže ak nechceš mať tričko úplne obtiahnuté, odporúčam si objednať o číslo väčšie. Mne normálne sedí M, avšak väčšinou nosím od Pharos Apparel L.

K novej kolekcii sme natočili video, ktoré nájdeš nižšie. Točili sme ho prevažne v Rakúsku a zábery zo šitia u našej krajčírky, počas toho, ako tričko šila, čiže video je úplne autentické.

Ak by si mal záujem o tričko, kľudne si môžeš jedno objednať. Podporíš tým slovenskú značku a ľudí, ktorí na tom pracujú. A doma budeš mať jedinečný kúsok, ktorý neuvidíš nikde inde, keďže oblečenie vyrábame vo veľmi obmedzenom množstve.