Prvýkrát som cestoval sám a moje prvé video po anglicky

Prvýkrát som cestoval sám a moje prvé video po anglicky

Facebook
Twitter
LinkedIn
Facebook
Twitter
LinkedIn

Áno, cestoval som sám. Po prvýkrát. Celé to začalo, keď som prerábal byt na Airbnb a cez obed som pozeral nejaké stránky s letenkami. A tak som si povedal, že kúpim si niekam letenku. Pôvodne som chcel ísť do Barcelony, ale neboli tam dobré dátumy. Tak mi padlo do oka Grécko – Korfu. Grécko ako krajinu mám veľmi rád. Keď som bol menší, bol som na Skopelose, Kréte, Rodose, ale na Korfu ešte nie. Tak som rýchlo pozrel fotky a nejaké info, ako to tam vlastne vyzerá, lebo Korfu nie je klasické Grécko, je to ostrov dosť ovplyvnený Talianskom a ich architektúrou.

Chcel som si vyskúšať aké je to cestovať sám, lebo vždy som cestoval s niekým. Či už rodinou keď som bol mladší alebo s kamarátmi.

A zároveň skúsiť točiť blogové videá – vraj vlogy. Každý deň inak natáčam videá, ale len také krátke na instastories. Kto ma followuje, vie 😀 Ale tieto videá s tým rozdielom, že ich nebudem točiť na telefón, ale na zrkadlovku a dám si na nich viac záležať, čo sa týka spracovania. A ešte jeden a najdôležitejší rozdiel. A to to, že budem v nich rozprávať po anglicky.

A tak sa zrodilo moje prvé neslovenské video.

Takýchto videí z Korfu mám pripravených, respektíve natočených viac. Dokopy s týmto asi štyri, ktoré plánujem postupne vydávať.

Samozrejme, že nezanevieram ani na tento slovenský blog. V tomto chcem taktiež pokračovať, lebo písať ma baví a dosť. A takisto ma baví aj natáčať a strihať video.

Tým som len chcel povedať, že budú aj tu na blogu samostatné články o Korfu. Čo tam vidieť a kam ísť a moje tipy kde sa mi páčilo najviac.

Každopádne, možete mi napísať do komentára, čo poviete na moje prvé anglické video. Nepochybne hovorenie po anglicky na kameru chcem zlepšiť, ale uvedomujem si to, že keď s niečím človek začne, tak to nebude perfektné. Chce to tréning a čas. Ale to je tak so všetkým 🙂

Páčil sa ti článok? Zazdieľaj ho aj priateľom

Páčil sa ti článok? Zazdieľaj ho aj priateľom

Facebook
Twitter
LinkedIn
Facebook
Twitter
LinkedIn